HomeOver CtacPortfolioInvestor RelationsWerken bij CtacNieuwsOntmoet CtacContact

Business Objects Consultant

Unit
Ctac Enterprise Information Management

Beschrijving

De unit “Enterprise Information Management (EIM)” biedt Solution & Expertise op het gebied van Business Intelligence. Hierbij werkt zij nauw samen met andere onderdelen binnen Ctac, zoals de branchegerichte units en wordt haar propositie ook direct in de markt gezet. De doelstelling van de unit is om een sterke groei door te maken in 2012.

De kernactiviteiten van de unit liggen op het terrein van Business Intelligence en DataWarehousing. Afhankelijk van de vraag van de klant adviseert respectievelijk implementeert Ctac BI zelfstandig of neemt deel in een procesoptimalisatie project. We bundelen de kennis en ervaring van andere specialisme binnen Ctac, zodat de klant optimaal profiteert van onze kracht. We richten ons op een gedegen technisch data model en technisch inrichting van de DataWarehouse oplossing. Daarnaast is de buitenkant van de oplossing voor de gebruiker van groot belang. Visuele aspecten zijn van groot belang om de data tot informatie om te transformeren.

Ctac EIM beschikt over een groep van ervaren BI consultants met specifieke kennis en ervaring als het gaat om producten als SAP BW, SAP Business Objects en Qlikview. We leveren specifieke consultancy-diensten variërend van advies, audits, ontwerpen tot het realiseren van BI oplossingen. Dit met oog voor de ontwikkelingen in de sterk veranderende markt. We passen dan ook de meest actuele en relevante kennis en mogelijkheden toe.



Functie
Je houdt je bezig met het bedenken, inrichten, testen en begeleiden van SAP Business Objects gerelateerde oplossingen, dan wel het aansturen van implementatieteams, het bedenken van architecturen en het ondersteunen van offerte- en salestrajecten.


Eisen
  • HBO/ WO werk- en denkniveau;
  • Zelfstandige teamspeler;
  • Communicatief (woord en schrift) sterk;
  • Flexibele instelling: geen 8-17 mentaliteit;
  • Minimaal 3 jaar relevante werkervaring hebt;
  • Een aantal jaar relevante werkervaring met Business Objects en DataWarehouse producten;
  • Goede beheersing van zowel Nederlands en Engels (in woord en geschrift);
  • Bereid om zowel op locatie als vanuit kantoor te werken.
  • Kennis van integratie SAP BW – SAP BO is een pre.


Aanbieding
Ctac biedt:
  • Een mensenorganisatie dat volgens het ‘nieuwe werken’ werkt: het nieuwe DNA;
  • Een uitdaging om binnen Ctac een onderscheidende rol te spelen;
  • De mogelijkheid om te bouwen aan het indrukwekkende klantenbestand van Ctac;
  • Een al aanwezig team met ervaren professionals;
  • Een omgeving waarin eigen initiatief en doorgroei mogelijkheden centraal staan;
  • Een platte organisatiestructuur met directe lijnen naar het MT;
  • Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden.


Contact informatie:
Heeft de vacature je interesse gewekt en wil je er graag op reageren, mail je CV met korte motivatie dan naar ons (werving@ctac.nl).




Stuur deze vacature naar een vriend